modem null kabel co to jest
Kabel Null-Modem definicja. Jak działa szeregowy, który umożliwia połączenie dwóch komputerów.
Znaczenie modem null kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kabel Null-Modem

Co to znaczy KABEL NULL-MODEM: Specjalnie przerobiony kabel szeregowy, który umożliwia połączenie dwóch komputerów, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie między nimi danych, czyli na przykład granie w gry komputerowe. Nazwa kabla wzięła się stąd, iż to połączenie dzieje się bez pośrednictwa modemu (z angielskiego: null znaczy tutaj brak). Por. przeplot (def. 1).

Czym jest kabel null-modem znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kanał:
Definicja oddzielna częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W telekomunikacji wydzielona ścieżka, którą płyną dane komputerowe. 3. W IRC oddzielny region, na którym rozmawiają kabel null-modem.
Co znaczy Kontrolka Active-X:
Definicja Zobacz Active-X kabel null-modem.
Co znaczy Kilobajt:
Definicja Tys. bajtów kabel null-modem.
Co znaczy Kierownica Komputerowa:
Definicja sterujące przeznaczone do gier symulacyjnych, najczęściej symulatorów jazdy samochodem, składające się z kierownicy i z umieszczonych przy nogach gracza pedału gazu i hamulca. Najnowocześniejsze kabel null-modem.
Co znaczy Karta Chipowa:
Definicja wbudowanym mikroprocesorem. Może być stosowana na przykład jako elektroniczny identyfikator. Aktualnie karty chipowe są już powszechnie służące, na przykład jako karty telefoniczne albo bilety kabel null-modem.
  • Dodano:
  • Autor: