równoległy kabel co to jest
Kabel Równoległy definicja. Jak działa równoległy komputera z urządzeniem zewnętrznym (najczęściej.
Znaczenie równoległy kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kabel Równoległy

Co to znaczy KABEL RÓWNOLEGŁY: Kabel złączający port równoległy komputera z urządzeniem zewnętrznym (najczęściej drukarką). W zastosowaniu są także nazwy: kabel LPT i kabel drukarkowy.

Czym jest kabel równoległy znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawiatura Maszynistki:
Definicja Zobacz QWERTZ kabel równoległy.
Co znaczy Klawisz:
Definicja plastikowych przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający jego przyciśnięcie (co jest równoznaczne z przesłaniem komputerowi informacji), a po zwolnieniu nacisku powrót do kabel równoległy.
Co znaczy KDE:
Definicja GUI dla mechanizmów Linux i UNIX. W zamierzeniach autorów projektu KDE ten graficzny interfejs użytkownika ma cechować prosta i intuicyjna obsługa. Pierwsze wersje KDE ujrzały światło dzienne pod kabel równoległy.
Co znaczy Kanał:
Definicja oddzielna częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W telekomunikacji wydzielona ścieżka, którą płyną dane komputerowe. 3. W IRC oddzielny region, na którym rozmawiają kabel równoległy.
Co znaczy Kamera Internetowa:
Definicja podłączana do komputera, wykorzystywana w założeniach do przesyłania obrazu bezpośrednio do sieci internet. Z pomocą takiego urządzenia można również wykonywać cyfrowe zdjęcia i nagrywać filmy kabel równoległy.
  • Dodano:
  • Autor: