transmyjny kabel co to jest
Kabel Transmisyjny definicja. Jak działa transmitowane (przesyłane) są dane. Kablem transmisyjnym.
Znaczenie transmyjny kabel definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kabel Transmisyjny

Co to znaczy KABEL TRANSMISYJNY: Każdy kabel, poprzez który transmitowane (przesyłane) są dane. Kablem transmisyjnym jest więc na przykład kabel do podłączenia drukarki (kabel równoległy) czy modemu (kabel szeregowy), a również kabel transmitujący dane z płyty głównej do dysku twardego (kabel IDE).

Czym jest kabel transmisyjny znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kolor CMY:
Definicja Zobacz CMY kabel transmisyjny.
Co znaczy Komórka:
Definicja kalkulacyjnego jest podzielony na wiersze i kolumny, czyli na sporo prostokątnych pól. Prostokąty te nazywane są komórkami. Komórka jest najmniejszą jednostką informacyjną w tabeli - można w niej kabel transmisyjny.
Co znaczy Katalog:
Definicja dysku twardego, która pomaga zorganizować znajdujące się na nim pliki. Katalog może zawierać następne katalogi, zwane podkatalogami. W danym katalogu nie mogą znajdować się dwa pliki albo dwa kabel transmisyjny.
Co znaczy Korektor Graficzny:
Definicja montowane w wielu wzmacniaczach albo sprzedawane jako oddzielny komponent, wykorzystywane do wzmocnienia albo osłabienia wybranego zakresu częstotliwości dźwięku. Zwane również equalizerem (z kabel transmisyjny.
Co znaczy Koprocesor:
Definicja Układ scalony, który wspomaga procesor komputera w obliczeniach zmiennoprzecinkowych. Większość dzisiejszych procesorów ma zintegrowane koprocesory kabel transmisyjny.
  • Dodano:
  • Autor: