cyfrowa kamera co to jest
CYFROWA KAMERA definicja. Jak działa która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie.
Znaczenie cyfrowa kamera definicja.

Czy przydatne?

Definicja KAMERA CYFROWA

Co to znaczy KAMERA CYFROWA: Rodzaj nowoczesnej kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 (wykorzystujące kasety Film 8). Porównanie cyfrowych standardów zapisu wideo Format DV Mini DV DVCAM Digital 8 Rozdzielczość w pionie 576 linii 576 linii 576 linii 576 linii Max. czas nagrania 276 min 80 min 184 min 60 min Wymiary kamery duże małe największe małe Waga kamery spora mała największa mała.

Czym jest kamera cyfrowa znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kartridż:
Definicja zasobnika z substancją drukującą używanego w drukarkach atramentowych i laserowych. Kartridże do drukarek laserowych zawierają toner, do drukarek atramentowych zaś - szczególny atrament. W sytuacji kamera cyfrowa co to jest.
Co znaczy Kazaa:
Definicja peer-to-peer, używany poprzez internautów do wymiany plikami. Zaletą aplikacji to jest, iż umożliwia dostęp do bardzo dużej ilości danych. Wadę stanowi fakt, iż Kazaa zawiera liczne programy spyware kamera cyfrowa definicja.
Co znaczy Karta Dźwiękowa:
Definicja Zobacz karta muzyczna kamera cyfrowa co znaczy.
Co znaczy Koncentrator:
Definicja Zobacz hub kamera cyfrowa słownik.
  • Dodano:
  • Autor: