kanał co to jest
Kanał definicja. Jak działa częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W.
Znaczenie kanał definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kanał

Co to znaczy KANAŁ: 1. W telewizji oddzielna częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W telekomunikacji wydzielona ścieżka, którą płyną dane komputerowe. 3. W IRC oddzielny region, na którym rozmawiają internauci zainteresowani konkretnym tematem. 4. Strumień dźwięku w nagraniu audio. Sygnał mono przesyłany jest jednym kanałem, dźwięk stereofoniczny dwoma. Więcej (od czterech do siedmiu) kanałów dźwięku oferują mechanizmy kina domowego. 5. Port komunikacyjny kontrolera IDE. Nowoczesne kontrolery IDE mają dwa kanały różniące się przerwaniem i adresem pamięci. Do każego kanału dzięki jednego kabla można podłączyć dwa urządzenia. Por. master/slave, Ultra DMA, primary, secondary.

Czym jest kanał znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Konwersja Systemu Plików:
Definicja plików znajdującego się na dysku twardym (na przykład z FAT32 na NTFS). Konwersja nie jest jedyną sposobem przeprowadzania takich zmian, lecz jest jedyną, która nie niszczy informacji znajdujących kanał.
Co znaczy Klucz Sprzętowy:
Definicja podłączane zazwyczaj do portu USB komputera. Ono jest dostarczane z kosztownym oprogramowaniem, na przykład programami CAD i DTP. Program zabezpieczony kluczem sprzętowym nie uruchomi się bez niego kanał.
Co znaczy Konsola:
Definicja 1. Zobacz terminal. 2. Program wykorzystywany do wydawania komend tekstowych, na przykład w Windows albo w Linuksie kanał.
Co znaczy K56X2:
Definicja Zobacz V.90 kanał.
Co znaczy Kawiarnia Internetowa:
Definicja Również cybercafe. Wypełniona komputerami kawiarnia, gdzie - prócz wypicia kawy, można za stawką skorzystać z komputerów podłączonych do internetu kanał.
  • Dodano:
  • Autor: