kanał co to jest
KANAŁ definicja. Jak działa częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W.
Znaczenie kanał definicja.

Czy przydatne?

Definicja KANAŁ

Co to znaczy KANAŁ: 1. W telewizji oddzielna częstotliwość, na której nadawany jest dany program telewizyjny. 2. W telekomunikacji wydzielona ścieżka, którą płyną dane komputerowe. 3. W IRC oddzielny region, na którym rozmawiają internauci zainteresowani konkretnym tematem. 4. Strumień dźwięku w nagraniu audio. Sygnał mono przesyłany jest jednym kanałem, dźwięk stereofoniczny dwoma. Więcej (od czterech do siedmiu) kanałów dźwięku oferują mechanizmy kina domowego. 5. Port komunikacyjny kontrolera IDE. Nowoczesne kontrolery IDE mają dwa kanały różniące się przerwaniem i adresem pamięci. Do każego kanału dzięki jednego kabla można podłączyć dwa urządzenia. Por. master/slave, Ultra DMA, primary, secondary.

Czym jest kanał znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawisz Funkcyjny:
Porównanie Zobacz F (klawisze funkcyjne kanał co znaczy.
Krzyżówka Katalog Domowy:
Dlaczego podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych kanał krzyżówka.
Co to jest k6-2:
Jak lepiej procesor K6 wspierający technologię 3DNow! i pracujący z częstotliwością taktowania od 300 do 533 MHz. Korzysta z gniazda Socket 7. Był jednym z pierwszych procesorów, który obsługiwał standard PC100 kanał co to jest.
Słownik Konwersja:
Kiedy pliku tak, iż może on zostać odczytany poprzez inny niż ten, gdzie został stworzony program. Konwersję może wykonać program, który dysponuje odpowiednim konwerterem. Z konwersją mamy do czynienia kanał słownik.
  • Dodano:
  • Autor: