pcmcia karta co to jest
Karta Pcmcia definicja. Jak działa milimetry, która jest używana do rozbudowywania funkcjonalności.
Znaczenie pcmcia karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Pcmcia

Co to znaczy KARTA PCMCIA: Karta o wymiarach 85 na 54 milimetry, która jest używana do rozbudowywania funkcjonalności komputerów przenośnych. Jest ona przykładem karty rozszerzeń w komputerach stacjonarnych. Karty PCMCIA różnią się od siebie grubością. Karty oznaczane Type I mają 3,3 mm grubości i zazwyczaj to są karty pamięci. Type II ma 5,5 mm grubości i najczęściej to są modemy, faksmodemy albo karty sieciowe. Type III (10,5 mm) mieszczą w sobie dyski twarde. Montaż karty odpowiedniego typu jest możliwy tylko wtedy, gdy komputer przenośny wyposażono w gniazdo PCMCIA, które akceptuje dany typ kart. Nazywana także kartą PC.

Czym jest karta PCMCIA znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kontakt:
Definicja Pojedynczy wpis w książce adresowej. Por. rekord karta pcmcia.
Co znaczy Konsola Do Gier:
Definicja elektroniczne przeznaczone do grania w gry komputerowe. Zazwyczaj niewielkich rozmiarów pudełko wyposażone w napęd CD-ROM albo napęd DVD-ROM, do którego podłącza się urządzenie sterujące - jeden albo karta pcmcia.
Co znaczy Korekcja Błędów:
Definicja wykorzystywany do rekonstruowania danych utraconych z powodu uszkodzeń mechanicznych płyty kompaktowej, w który są wyposażone między innymi odtwarzacze CD i napędy CD-ROM. W czasie odtwarzania karta pcmcia.
Co znaczy Koprocesor:
Definicja Układ scalony, który wspomaga procesor komputera w obliczeniach zmiennoprzecinkowych. Większość dzisiejszych procesorów ma zintegrowane koprocesory karta pcmcia.
Co znaczy Kabel Transmisyjny:
Definicja poprzez który transmitowane (przesyłane) są dane. Kablem transmisyjnym jest więc na przykład kabel do podłączenia drukarki (kabel równoległy) czy modemu (kabel szeregowy), a również kabel karta pcmcia.
  • Dodano:
  • Autor: