graficzna karta co to jest
Karta Graficzna definicja. Jak działa odpowiada w komputerze za obraz wyświetlany poprzez monitor.
Znaczenie graficzna karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Graficzna

Co to znaczy KARTA GRAFICZNA: Karta rozszerzeń, która odpowiada w komputerze za obraz wyświetlany poprzez monitor. Karty graficzne różnią się szybkością pracy, wielkością pamięci RAM, wyświetlaną rozdzielczością obrazu, liczbą dostępnych kolorów (głębią kolorów) i częstotliwością odświeżania obrazu. Najnowsze karty graficzne wyposażane są w akceleratory 3D. Por. CGA, EGA, Hercules, SVGA, VGA.

Czym jest karta graficzna znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kabel Optyczny:
Definicja Zobacz światłowód karta graficzna.
Co znaczy Klient Pocztowy:
Definicja Zobacz program pocztowy karta graficzna.
Co znaczy Kontrola Dostępu:
Definicja System kontrolowania dostępu użytkowników sieci komputerowej do określonych zasobów, takich jak pliki czy drukarki. Por. prawa dostępu karta graficzna.
Co znaczy Komputer Przenośny:
Definicja wystarczająco mały i lekki, by można go bezproblemowo przenosić. Wszystkie jego komponenty, włącznie z ekranem, znajdują się zazwyczaj w jednej obudowie, dzięki czemu można go bardzo szybko składać i karta graficzna.
Co znaczy Kontrola Parzystości:
Definicja błędów powstających w czasie transmisji i zapisu danych. Dla każdej grupy bitów (zazwyczaj to jest jeden bajt) komputer sprawdza liczbę bitów o wartości 1. Efektem tego jest wiadomość, iż w danej karta graficzna.
  • Dodano:
  • Autor: