muzyczna karta co to jest
Karta Muzyczna definicja. Jak działa na odgrywanie i nagrywanie na komputerze dźwięku w formie.
Znaczenie muzyczna karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Muzyczna

Co to znaczy KARTA MUZYCZNA: Karta rozszerzeń pozwalająca na odgrywanie i nagrywanie na komputerze dźwięku w formie plików muzycznych. Karty muzyczne umożliwiają również przyłączenie do nich komputerowych głośników, wzmacniacza, mikrofonu. Praktycznie wszystkie karty wyposażone są w game port, do którego można również podłączyć urządzenia MIDI. Zwana także kartą dźwiękową. Z angielskiego: sound card. Por. Sensaura3D, Q3D, EAX.

Czym jest karta muzyczna znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawisz Funkcyjny:
Definicja Zobacz F (klawisze funkcyjne karta muzyczna.
Co znaczy K Desktop Environment:
Definicja Zobacz KDE karta muzyczna.
Co znaczy Kosz:
Definicja Miejsce, gdzie Windows, Mac OS i OS/2 umieszcza skasowane poprzez użytkownika pliki i foldery. Dlatego można je przed ostatecznym usunięciem odzyskać. Ikona Kosza widoczna jest na pulpicie karta muzyczna.
Co znaczy Kerning:
Definicja celu pomniejszenie albo powiększenie odległości między poszczególnymi znakami tekstu. Funkcje zmiany kerningu oferują tylko w najwyższym stopniu zaawansowane edytory tekstu i programy do DTP karta muzyczna.
Co znaczy Kabel:
Definicja przewodów (przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu i ich wtyczek zależy, do czego możemy dany kabel zastosować. Wybrane urządzenia komputerowe (na przykład mysz karta muzyczna.
  • Dodano:
  • Autor: