paid karta co to jest
Karta Pre-Paid definicja. Jak działa nie płaci abonamentu za telefon komórkowy. Wykupując.
Znaczenie paid karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Pre-Paid

Co to znaczy KARTA PRE-PAID: Karta SIM, której posiadacz nie płaci abonamentu za telefon komórkowy. Wykupując odpowiednie kupony pre-paid, płaci się z góry za usługę i później można rozmawiać aż do wyczerpania opłaconego limitu. Kupując następne kupony i odnawiając limit, przedłuża się ważność karty. Prócz opisanej różnicy w sposobie płatności niektórzy operatorzy ograniczają dostępność wybranych usług w stosunku do zwykłej karty SIM. Z angielskiego: pre-paid - opłacony z góry.

Czym jest karta pre-paid znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kartridż:
Definicja zasobnika z substancją drukującą używanego w drukarkach atramentowych i laserowych. Kartridże do drukarek laserowych zawierają toner, do drukarek atramentowych zaś - szczególny atrament. W sytuacji karta pre-paid.
Co znaczy Kombinacja Klawiszy:
Definicja przyciśnięcie dwóch albo więcej klawiszy w celu wpisania odpowiedniego znaku, na przykład aby ujrzeć literę ą, należy wcisnąć kombinację Alt A. Kombinacji klawiszy używa się również w celu wywołania karta pre-paid.
Co znaczy Karta Wideo:
Definicja umożliwiająca przyłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń wideo (takich jak kamera i magnetowid), a również zgranie z nich obrazu i zapisanie na twardym dysku w formie plików multimedialnych karta pre-paid.
Co znaczy Kwerenda:
Definicja Filtr umożliwiający wybranie z bazy danych wyłącznie potrzebnych danych wg zadanego klucza. Z angielskiego: query - dopytywać karta pre-paid.
Co znaczy Karta Sieciowa:
Definicja umożliwiająca podłączenie komputera do sieci komputerowej. Jest wyposażona w przynajmniej jedno gniazdo wykorzystywane do podłączenia lub kabla koncentrycznego, lub skrętki. Karty sieciowe rozróżnia karta pre-paid.
  • Dodano:
  • Autor: