rozszerzeń karta co to jest
Karta Rozszerzeń definicja. Jak działa który powiększa możliwości komputera. Charakterystyczną.
Znaczenie rozszerzeń karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Rozszerzeń

Co to znaczy KARTA ROZSZERZEŃ: Układ elektroniczny na płytce, który powiększa możliwości komputera. Charakterystyczną właściwością karty rozszerzeń jest rodzaj złącza, które pasuje do odpowiedniego gniazda rozszerzeń w komputerze. Typowe karty rozszerzeń to karta graficzna, karta sieciowa, karta muzyczna, modem wewnętrzny. Odmianą kart rozszerzeń przeznaczoną do komputerów przenośnych są karty PC.

Czym jest karta rozszerzeń znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kabel Szeregowy:
Definicja Kabel złączający port szeregowy komputera z urządzeniem zewnętrznym (na przykład modemem, myszą). W zastosowaniu jest także nazwa kabel RS-232. Por. kabel null-modem karta rozszerzeń.
Co znaczy Karta Telewizyjna:
Definicja dzięki której na ekranie monitora można oglądać program telewizyjny. Większość kart telewizyjnych umożliwia również przyłączenie odtwarzacza wideo albo kamery. Standardem stała się także wbudowana karta rozszerzeń.
Co znaczy Kompresja:
Definicja miejsca, które zajmują dane komputerowe. Istnieje sporo metod kompresji - najprostsze wyszukują w plikach powtarzające się ciągi cyfr. Pierwszy ciąg jest zapisywany bez zmian, z kolei następne jego karta rozszerzeń.
Co znaczy KB/S:
Definicja Kilobajt na sekundę. Zobacz B/s karta rozszerzeń.
Co znaczy k6-III:
Definicja Unowocześniony procesor K6-2 z innym typem pamięci cache (obsługuje pamięć L3) i pracujący z częstotliwością taktowania od 400 MHz wzwyż. Korzysta z gniazda Socket 7. Por. Pentium II karta rozszerzeń.
  • Dodano:
  • Autor: