telewizyjna karta co to jest
Karta Telewizyjna definicja. Jak działa której na ekranie monitora można oglądać program.
Znaczenie telewizyjna karta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Karta Telewizyjna

Co to znaczy KARTA TELEWIZYJNA: Karta rozszerzeń, dzięki której na ekranie monitora można oglądać program telewizyjny. Większość kart telewizyjnych umożliwia również przyłączenie odtwarzacza wideo albo kamery. Standardem stała się także wbudowana telegazeta, tuner radiowy i sposobność zdalnego sterowania tunerem dzięki pilota.

Czym jest karta telewizyjna znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Konto Pocztowe:
Definicja Fragment serwera pocztowego, gdzie przechowywane są e-maile użytkownika. Każde konto pocztowe ma swój niepowtarzalny adres e-mail karta telewizyjna.
Co znaczy Kompresowanie:
Definicja Zobacz kompresja karta telewizyjna.
Co znaczy k6-2:
Definicja procesor K6 wspierający technologię 3DNow! i pracujący z częstotliwością taktowania od 300 do 533 MHz. Korzysta z gniazda Socket 7. Był jednym z pierwszych procesorów, który obsługiwał standard PC100 karta telewizyjna.
Co znaczy Komputer Sieciowy:
Definicja w min. liczbę urządzeń, lecz mimo to w pełni funkcjonalny. Do działania potrzebuje jednak sieci komputerowej i serwera, który będzie mu służył swoim dyskiem twardym i z którego będzie mógł karta telewizyjna.
Co znaczy Kazaa:
Definicja peer-to-peer, używany poprzez internautów do wymiany plikami. Zaletą aplikacji to jest, iż umożliwia dostęp do bardzo dużej ilości danych. Wadę stanowi fakt, iż Kazaa zawiera liczne programy spyware karta telewizyjna.
  • Dodano:
  • Autor: