kartridż co to jest
Kartridż definicja. Jak działa substancją drukującą używanego w drukarkach atramentowych i.
Znaczenie kartridż definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kartridż

Co to znaczy KARTRIDŻ: Ogólna nazwa zasobnika z substancją drukującą używanego w drukarkach atramentowych i laserowych. Kartridże do drukarek laserowych zawierają toner, do drukarek atramentowych zaś - szczególny atrament. W sytuacji tych ostatnich istnieją wersje zintegrowane z głowicą drukującą, a więc mechanizmem sterującym wytwarzaniem miniaturowych kropli tworzących wydruk. W czarno-białych drukarkach atramentowych stosowany jest jeden nabój z czarnym tuszem. W tańszych kolorowych drukarkach atramentowych nabój zawiera trzy barwy CMY - by uzyskać pośrednie barwy, mikroskopijne krople tuszu są umieszczane bardzo blisko siebie na wydruku. Lepsze drukarki atramentowe mieszczą dwa naboje: jeden czarny, a drugi kolorowy - w ten sposób można osiągnąć doskonałą czerń (por. CMYK).

Czym jest kartridż znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klient FTP:
Definicja Program, który umożliwia przeglądanie zawartości serwera FTP i ściąganie i wysyłanie do niego plików kartridż.
Co znaczy Kompresja Bezstratna:
Definicja po której rozkompresowany plik jest identyczny z jego oryginalną wersją (przed skompresowaniem). Nie występuje utrata żadnych informacji. Służąca najczęściej w czasie transmisji danych i kartridż.
Co znaczy Kabel Drukarkowy:
Definicja Zobacz kabel równoległy kartridż.
Co znaczy Kontrolka Active-X:
Definicja Zobacz Active-X kartridż.
Co znaczy Królik:
Definicja Zobacz robak kartridż.
  • Dodano:
  • Autor: