żelazowa kaseta co to jest
Kaseta Żelazowa definicja. Jak działa gdzie namagnetyzowana warstwa taśmy złożona jest z cząsteczek.
Znaczenie żelazowa kaseta definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kaseta Żelazowa

Co to znaczy KASETA ŻELAZOWA: Rodzaj kasety magnetofonowej, gdzie namagnetyzowana warstwa taśmy złożona jest z cząsteczek tlenków żelaza. To są kasety o najniższej cenie, lecz równocześnie o słabych parametrach (jakości nagranego dźwięku). Kasety żelazowe określa się jako typ IEC-I albo Type I.

Czym jest kaseta żelazowa znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Komórka:
Definicja kalkulacyjnego jest podzielony na wiersze i kolumny, czyli na sporo prostokątnych pól. Prostokąty te nazywane są komórkami. Komórka jest najmniejszą jednostką informacyjną w tabeli - można w niej kaseta żelazowa.
Co znaczy k6:
Definicja Procesor produkcji przedsiębiorstwa AMD. Odpowiednik intelowskiego Pentium MMX, lecz za znacznie niższą cenę. Pracuje z częstotliwością taktowania od 166 do 300 MHz i wymaga gniazda Socket 7 kaseta żelazowa.
Co znaczy Klucz Prywatny:
Definicja znaków) używane do szyfrowania i rozszyfrowania danych. Klucz publiczny jest znany wszystkim, z kolei klucz prywatny znany jest tylko jego właścicielowi. Gdy osoba A chce wysłać poufną informacja do kaseta żelazowa.
Co znaczy Kamera Cyfrowa:
Definicja kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 kaseta żelazowa.
Co znaczy Krążek:
Definicja Zobacz CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD kaseta żelazowa.
  • Dodano:
  • Autor: