domowy katalog co to jest
Katalog Domowy definicja. Jak działa zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W.
Znaczenie domowy katalog definicja.

Czy przydatne?

Definicja Katalog Domowy

Co to znaczy KATALOG DOMOWY: 1. Wydzielony w podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych użytkowników zwykle podkatalog o nazwie użytkownik. W katalogu domowym przechowywane są pliki konfiguracyjne aplikacji, z których korzysta użytkownik. W większości mechanizmów operacyjnych zawartość katalogu domowego może być odczytywana wyłącznie poprzez jego użytkownika albo administratora mechanizmu. 2. W sieci komputerowej - katalogi użytkowników znajdujące się na ogólnie dostępnym serwerze plików.

Czym jest katalog domowy znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kandela (Cd):
Definicja światłości (jaskrawości światła). Im większa wartość światłości (w kandelach), tym jaśniejsze światło. By porównać natężenie światła różnych monitorów, dzieli się zmierzoną wartość w kandelach katalog domowy.
Co znaczy Katmai:
Definicja Nazwa kodowa procesora Pentium III katalog domowy.
Co znaczy Komenda:
Definicja systemowi operacyjnemu poprzez użytkownika. By je wydać, należy znać język, w jakim porozumiewa się z użytkownikiem dany mechanizm operacyjny. Komendy wpisywane z klawiatury były powszechnie służące katalog domowy.
Co znaczy Konto E-Mail:
Definicja Zobacz konto pocztowe katalog domowy.
Co znaczy Klucz Publiczny:
Definicja Zobacz klucz prywatny katalog domowy.
  • Dodano:
  • Autor: