dysk kieszeń co to jest
Kieszeń Na Dysk definicja. Jak działa wyjęcie z komputera i przeniesienie w inne miejsce dysku.
Znaczenie dysk kieszeń definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kieszeń Na Dysk

Co to znaczy KIESZEŃ NA DYSK: Kieszeń, która umożliwia wyjęcie z komputera i przeniesienie w inne miejsce dysku twardego bez konieczności otwierania obudowy komputera i skomplikowanego demontażu dysku. Producenci nie ustalili jednego standardu kieszeni, dlatego większość z nich nie jest ze sobą kompatybilna, co w rezultacie minimalizuje użyteczność tych urządzeń.

Czym jest kieszeń na dysk znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kabel Koncentryczny:
Definicja przekroju składający się z wewnętrznej, izolowanej żyły i otaczającego ją metalowego oplotu - tak zwany ekranu. Całość jest osłonięta rurką z miękkiego tworzywa sztucznego. Kabel koncentryczny jest kieszeń na dysk.
Co znaczy Kompresja Bezstratna:
Definicja po której rozkompresowany plik jest identyczny z jego oryginalną wersją (przed skompresowaniem). Nie występuje utrata żadnych informacji. Służąca najczęściej w czasie transmisji danych i kieszeń na dysk.
Co znaczy Koprocesor:
Definicja Układ scalony, który wspomaga procesor komputera w obliczeniach zmiennoprzecinkowych. Większość dzisiejszych procesorów ma zintegrowane koprocesory kieszeń na dysk.
Co znaczy Kernel:
Definicja komponent każdego mechanizmu operacyjnego, wykonuje podstawowe operacje, takie jak uruchamianie programów, przyznawanie zasobów aplikacjom (odpowiada między innymi za wielozadaniowość), obsługa kieszeń na dysk.
Co znaczy Kaseta Żelazowa:
Definicja magnetofonowej, gdzie namagnetyzowana warstwa taśmy złożona jest z cząsteczek tlenków żelaza. To są kasety o najniższej cenie, lecz równocześnie o słabych parametrach (jakości nagranego dźwięku kieszeń na dysk.
  • Dodano:
  • Autor: