kilobajt co to jest
Kilobajt definicja. Jak działa Tys. bajtów. Słownik Kilobajt co to znaczy.
Znaczenie kilobajt definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kilobajt

Co to znaczy KILOBAJT: Tys. bajtów.

Czym jest kilobajt znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Katalog:
Definicja dysku twardego, która pomaga zorganizować znajdujące się na nim pliki. Katalog może zawierać następne katalogi, zwane podkatalogami. W danym katalogu nie mogą znajdować się dwa pliki albo dwa kilobajt.
Co znaczy Kodowanie:
Definicja informacji na inną, zazwyczaj łatwiejszą dla danego urządzenia do przetworzenia i zapamiętania. Odpowiednikiem kodowania jest przypisanie literze alfabetu numeru z tablicy znaków. Kodowaniem jest kilobajt.
Co znaczy Krzywe Beziera:
Definicja stosowany w grafice typ krzywych - ścieżek zdefiniowanych poprzez położenie czterech punktów - dwóch końców zwanych węzłami i tak zwany punktów kontrolnych opisujących kąt nachylenia. Nazwa pochodzi kilobajt.
Co znaczy Klikanie:
Definicja Naciskanie przycisku myszy. Nazwa wzięła się od charakterystycznego odgłosu, który słychać w czasie klikania. Wyraz tj. spolszczeniem angielskiego click oznaczającego cichy krótki dźwięk kilobajt.
Co znaczy Kabel IDE:
Definicja wykorzystywany do łączenia dysków twardych i napędów optycznych z kontrolerem na płycie głównej. Kabel IDE może się różnić fizyczną budową w zależności od tego, czy łączy urządzenia wykonane w kilobajt.
  • Dodano:
  • Autor: