kineskop co to jest
KINESKOP definicja. Jak działa telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed.
Znaczenie kineskop definicja.

Czy przydatne?

Definicja KINESKOP

Co to znaczy KINESKOP: Przedmiot monitora i telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed monitorem, patrzymy na ekran, który jest częścią lampy kineskopowej. Ekran pokryty jest od wewnątrz specjalnym materiałem (luminoforem), który świeci pod wpływem uderzeń strumienia elektronów. Elektrony są wystrzeliwane ze specjalnego działa elektronowego, które jest trzecim podstawowym elementem kineskopu. Kineskop kolorowy ma trzy wiązki elektronów i trzy barwy luminoforu (zielony, niebieski i czerwony). Z wymieszania trzech podstawowych barw tworzone są na ekranie wszystkie inne barwy.

Czym jest kineskop znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Karta Sieciowa:
Porównanie umożliwiająca podłączenie komputera do sieci komputerowej. Jest wyposażona w przynajmniej jedno gniazdo wykorzystywane do podłączenia lub kabla koncentrycznego, lub skrętki. Karty sieciowe rozróżnia kineskop co znaczy.
Krzyżówka KB:
Dlaczego Kilobajt - tys. bajtów kineskop krzyżówka.
Co to jest Kabel RS-232:
Jak lepiej Zobacz kabel szeregowy kineskop co to jest.
Słownik Korespondencja Seryjna:
Kiedy tekstu pozwalająca na powstanie wielu dokumentów o podobnej treści zaadresowanych do różnych osób. Odpowiednikiem korespondencji seryjnej jest poczta reklamowa wrzucana do skrzynek na listy kineskop słownik.
  • Dodano:
  • Autor: