kineskop co to jest
Kineskop definicja. Jak działa telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed.
Znaczenie kineskop definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kineskop

Co to znaczy KINESKOP: Przedmiot monitora i telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed monitorem, patrzymy na ekran, który jest częścią lampy kineskopowej. Ekran pokryty jest od wewnątrz specjalnym materiałem (luminoforem), który świeci pod wpływem uderzeń strumienia elektronów. Elektrony są wystrzeliwane ze specjalnego działa elektronowego, które jest trzecim podstawowym elementem kineskopu. Kineskop kolorowy ma trzy wiązki elektronów i trzy barwy luminoforu (zielony, niebieski i czerwony). Z wymieszania trzech podstawowych barw tworzone są na ekranie wszystkie inne barwy.

Czym jest kineskop znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy k6-2:
Definicja procesor K6 wspierający technologię 3DNow! i pracujący z częstotliwością taktowania od 300 do 533 MHz. Korzysta z gniazda Socket 7. Był jednym z pierwszych procesorów, który obsługiwał standard PC100 kineskop.
Co znaczy Kaseta Chromowa:
Definicja magnetofonowa z taśmą o cienkiej, namagnesowanej warstwie cząsteczek metalowo-tlenkowo-chromowych. Kasety te charakteryzują się niezłą jakością odtwarzanego dźwięku i dosyć wysoką ceną. Bywa także kineskop.
Co znaczy Kompresja Bezstratna:
Definicja po której rozkompresowany plik jest identyczny z jego oryginalną wersją (przed skompresowaniem). Nie występuje utrata żadnych informacji. Służąca najczęściej w czasie transmisji danych i kineskop.
Co znaczy Kopia Zapasowa:
Definicja pojedynczego pliku, programu czy także całego dysku twardego stworzony na potrzeby archiwizacji danych albo ze względów bezpieczeństwa, na wypadek gdyby oryginał uległ uszkodzeniu bądź całkowitemu kineskop.
Co znaczy Klasyfikator Zawartości:
Definicja Zobacz ograniczenia dostępu kineskop.
  • Dodano:
  • Autor: