kineskop co to jest
Kineskop definicja. Jak działa telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed.
Znaczenie kineskop definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kineskop

Co to znaczy KINESKOP: Przedmiot monitora i telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed monitorem, patrzymy na ekran, który jest częścią lampy kineskopowej. Ekran pokryty jest od wewnątrz specjalnym materiałem (luminoforem), który świeci pod wpływem uderzeń strumienia elektronów. Elektrony są wystrzeliwane ze specjalnego działa elektronowego, które jest trzecim podstawowym elementem kineskopu. Kineskop kolorowy ma trzy wiązki elektronów i trzy barwy luminoforu (zielony, niebieski i czerwony). Z wymieszania trzech podstawowych barw tworzone są na ekranie wszystkie inne barwy.

Czym jest kineskop znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawiatura Programisty:
Definicja Zobacz QWERTY kineskop.
Co znaczy Kabel LPT:
Definicja Zobacz kabel równoległy kineskop.
Co znaczy Korekcja Gamma:
Definicja jasności obrazu. Możliwa jest także korekcja dla każdego podstawowego koloru składowego (czerwonego, zielonego i niebieskiego). Z korekcją gamma spotkamy się w sytuacji obróbki zdjęć i grafiki kineskop.
Co znaczy Kanał B:
Definicja Wydzielony kanał w transmisji danych przy zastosowaniu ISDN, o przepustowości 64 000 bps. Służy do wysyłania i odbierania danych. Z angielskiego: B (Bearer) channel - kanał przenoszenia kineskop.
Co znaczy Karta Wideo:
Definicja umożliwiająca przyłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń wideo (takich jak kamera i magnetowid), a również zgranie z nich obrazu i zapisanie na twardym dysku w formie plików multimedialnych kineskop.
  • Dodano:
  • Autor: