klawiatura co to jest
Klawiatura definicja. Jak działa obudowie zbiór klawiszy przypominający nieco wyglądem klasyczną.
Znaczenie klawiatura definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klawiatura

Co to znaczy KLAWIATURA: Osadzony w plastikowej obudowie zbiór klawiszy przypominający nieco wyglądem klasyczną maszynę do pisania. Klawiatura peceta wyposażona jest również standardowo w trzy diody obrazujące stan działania trzech klawiszy szczególnych: Caps Lock, Num Lock i Scroll Lock. Klawiaturę podłącza się zazwyczaj do komputera dzięki kabla i wtyczki DIN albo PS/2. Istnieją także klawiatury bezprzewodowe, które komunikują się z jednostką centralną komputera dzięki podczerwieni albo drogą radiową. Najczęściej aktualnie służącą klawiaturą w pecetach jest klawiatura rozszerzona. Por. klawiatura multimedialna.

Czym jest klawiatura znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kompresowanie:
Definicja Zobacz kompresja klawiatura.
Co znaczy Kbps:
Definicja Kilobit na sekundę. Zobacz bps klawiatura.
Co znaczy Kod Źródłowy:
Definicja programisty język, gdzie pisane są programy. Czytając kod źródłowy, programista może dociec (bez uruchamiania programu), do czego on służy i jak będzie działał. Kod źródłowy jest zwany również klawiatura.
Co znaczy Kompresja Bezstratna:
Definicja po której rozkompresowany plik jest identyczny z jego oryginalną wersją (przed skompresowaniem). Nie występuje utrata żadnych informacji. Służąca najczęściej w czasie transmisji danych i klawiatura.
Co znaczy Klient IRC:
Definicja Program pozwalający na dostęp do oferowanej poprzez serwery w internecie usługi IRC. Popularnym klientem IRC jest program mIRC. Por. klient klawiatura.
  • Dodano:
  • Autor: