multimedialna klawiatura co to jest
Klawiatura Multimedialna definicja. Jak działa dodatkowe klawisze, umożliwiające np. bezpośrednie.
Znaczenie multimedialna klawiatura definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klawiatura Multimedialna

Co to znaczy KLAWIATURA MULTIMEDIALNA: Klawiatura wyposażona w dodatkowe klawisze, umożliwiające np. bezpośrednie sterowanie programem do odtwarzania muzyki, czy szybkie uruchamianie programów. Sporo klawiatur pozwala na przypisywanie dodatkowym przyciskom różnych, wybranych poprzez użytkownika czynności - uruchamiania programów czy aktywowania określonych skrótów klawiaturowych.

Czym jest klawiatura multimedialna znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Koncentrator:
Definicja Zobacz hub klawiatura multimedialna.
Co znaczy Karta Wideo:
Definicja umożliwiająca przyłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń wideo (takich jak kamera i magnetowid), a również zgranie z nich obrazu i zapisanie na twardym dysku w formie plików multimedialnych klawiatura multimedialna.
Co znaczy Komórka:
Definicja kalkulacyjnego jest podzielony na wiersze i kolumny, czyli na sporo prostokątnych pól. Prostokąty te nazywane są komórkami. Komórka jest najmniejszą jednostką informacyjną w tabeli - można w niej klawiatura multimedialna.
Co znaczy Klaster:
Definicja podzielony jest na niewielkie fragmenty, zwane jednostkami alokacji albo klastrami. Gdyż jednostka alokacji jest wartością logiczną, a nie fizyczną (nie znajduje się ona fizycznie na dysku), jej klawiatura multimedialna.
Co znaczy Komputer Stacjonarny:
Definicja Komputer, który w odróżnieniu do komputera przenośnego nie jest przystosowany do łatwego transportowania z miejsca na miejsce klawiatura multimedialna.
  • Dodano:
  • Autor: