numeryczna klawiatura co to jest
Klawiatura Numeryczna definicja. Jak działa Znajdujący się po prawej stronie blok klawiszy.
Znaczenie numeryczna klawiatura definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klawiatura Numeryczna

Co to znaczy KLAWIATURA NUMERYCZNA: Znajdujący się po prawej stronie blok klawiszy przypominający nieco wyglądem kalkulator.

Czym jest klawiatura numeryczna znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kanał B:
Definicja Wydzielony kanał w transmisji danych przy zastosowaniu ISDN, o przepustowości 64 000 bps. Służy do wysyłania i odbierania danych. Z angielskiego: B (Bearer) channel - kanał przenoszenia klawiatura numeryczna.
Co znaczy Kreator:
Definicja mechanizm konfiguracji albo pomagający używać z głównego programu. Kreator ma charakterystyczny wygląd - prezentuje następne okna z pytaniami i polami do wypełnienia, między którymi użytkownik klawiatura numeryczna.
Co znaczy Kod Źródłowy:
Definicja programisty język, gdzie pisane są programy. Czytając kod źródłowy, programista może dociec (bez uruchamiania programu), do czego on służy i jak będzie działał. Kod źródłowy jest zwany również klawiatura numeryczna.
Co znaczy Komputer Przenośny:
Definicja wystarczająco mały i lekki, by można go bezproblemowo przenosić. Wszystkie jego komponenty, włącznie z ekranem, znajdują się zazwyczaj w jednej obudowie, dzięki czemu można go bardzo szybko składać i klawiatura numeryczna.
Co znaczy Katalog Domowy:
Definicja podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych klawiatura numeryczna.
  • Dodano:
  • Autor: