klawz co to jest
Klawisz definicja. Jak działa przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający.
Znaczenie klawz definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klawisz

Co to znaczy KLAWISZ: Jeden z wielu plastikowych przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający jego przyciśnięcie (co jest równoznaczne z przesłaniem komputerowi informacji), a po zwolnieniu nacisku powrót do stanu początkowego. Większość klawiszy (wyjątkiem jest zwykle klawisz spacji) ma nadruki określające ich funkcje.

Czym jest klawisz znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kanał B:
Definicja Wydzielony kanał w transmisji danych przy zastosowaniu ISDN, o przepustowości 64 000 bps. Służy do wysyłania i odbierania danych. Z angielskiego: B (Bearer) channel - kanał przenoszenia klawisz.
Co znaczy Karta Rozszerzeń:
Definicja na płytce, który powiększa możliwości komputera. Charakterystyczną właściwością karty rozszerzeń jest rodzaj złącza, które pasuje do odpowiedniego gniazda rozszerzeń w komputerze. Typowe karty klawisz.
Co znaczy Korekcja Gamma:
Definicja jasności obrazu. Możliwa jest także korekcja dla każdego podstawowego koloru składowego (czerwonego, zielonego i niebieskiego). Z korekcją gamma spotkamy się w sytuacji obróbki zdjęć i grafiki klawisz.
Co znaczy Konfiguracja:
Definicja komponentów komputera. Pytani o konfigurację komputera powinniśmy wymienić: typ procesora, liczba pamięci RAM, typ posiadanych kart rozszerzeń, rozmiar dysku twardego, rodzaj monitora, przekątną jego klawisz.
Co znaczy Kontrola Dostępu:
Definicja System kontrolowania dostępu użytkowników sieci komputerowej do określonych zasobów, takich jak pliki czy drukarki. Por. prawa dostępu klawisz.
  • Dodano:
  • Autor: