klient co to jest
Klient Irc definicja. Jak działa do oferowanej poprzez serwery w internecie usługi IRC. Popularnym.
Znaczenie klient definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klient Irc

Co to znaczy KLIENT IRC: Program pozwalający na dostęp do oferowanej poprzez serwery w internecie usługi IRC. Popularnym klientem IRC jest program mIRC. Por. klient.

Czym jest klient IRC znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kb/S:
Definicja Kilobit na sekundę. Zobacz bps klient irc.
Co znaczy Kabel Null-Modem:
Definicja przerobiony kabel szeregowy, który umożliwia połączenie dwóch komputerów, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie między nimi danych, czyli na przykład granie w gry komputerowe. Nazwa kabla wzięła się klient irc.
Co znaczy Karta PCMCIA:
Definicja 85 na 54 milimetry, która jest używana do rozbudowywania funkcjonalności komputerów przenośnych. Jest ona przykładem karty rozszerzeń w komputerach stacjonarnych. Karty PCMCIA różnią się od siebie klient irc.
Co znaczy KDE:
Definicja GUI dla mechanizmów Linux i UNIX. W zamierzeniach autorów projektu KDE ten graficzny interfejs użytkownika ma cechować prosta i intuicyjna obsługa. Pierwsze wersje KDE ujrzały światło dzienne pod klient irc.
Co znaczy Korektor Graficzny:
Definicja montowane w wielu wzmacniaczach albo sprzedawane jako oddzielny komponent, wykorzystywane do wzmocnienia albo osłabienia wybranego zakresu częstotliwości dźwięku. Zwane również equalizerem (z klient irc.
  • Dodano:
  • Autor: