serwer klient co to jest
Klient-Serwer definicja. Jak działa komputerowej, gdzie jeden albo sporo komputerów lub aplikacji.
Znaczenie serwer klient definicja.

Czy przydatne?

Definicja Klient-Serwer

Co to znaczy KLIENT-SERWER: Sposób pracy w sieci komputerowej, gdzie jeden albo sporo komputerów lub aplikacji wysyła żądania albo polecenia do serwera. Odpowiednikiem takich operacji jest przeglądanie stron WWW, kiedy przeglądarka wysyła do serwera stron WWW zapotrzebowania na konkretne strony. W architekturze klient-serwer działają również programy pocztowe, klienci FTP, telnet i tak dalej Także sieci LAN działają zazwyczaj w architekturze klient-serwer - mamy wówczas do czynienia z logowaniem się do serwera, wysyłaniem albo odbieraniem z niego plików czy drukowaniem na drukarce sieciowej. Por. sieciowy mechanizm operacyjny.

Czym jest klient-serwer znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Karta Pre-Paid:
Definicja posiadacz nie płaci abonamentu za telefon komórkowy. Wykupując odpowiednie kupony pre-paid, płaci się z góry za usługę i później można rozmawiać aż do wyczerpania opłaconego limitu. Kupując następne klient-serwer.
Co znaczy Kamera Internetowa:
Definicja podłączana do komputera, wykorzystywana w założeniach do przesyłania obrazu bezpośrednio do sieci internet. Z pomocą takiego urządzenia można również wykonywać cyfrowe zdjęcia i nagrywać filmy klient-serwer.
Co znaczy Klawiatura:
Definicja plastikowej obudowie zbiór klawiszy przypominający nieco wyglądem klasyczną maszynę do pisania. Klawiatura peceta wyposażona jest również standardowo w trzy diody obrazujące stan działania trzech klient-serwer.
Co znaczy K56X2:
Definicja Zobacz V.90 klient-serwer.
Co znaczy Konwerter Sygnałów Analogowych:
Definicja Zobacz ADC klient-serwer.
  • Dodano:
  • Autor: