serwer klient co to jest
SERWER KLIENT definicja. Jak działa komputerowej, gdzie jeden albo sporo komputerów lub aplikacji.
Znaczenie serwer klient definicja.

Czy przydatne?

Definicja KLIENT-SERWER

Co to znaczy KLIENT-SERWER: Sposób pracy w sieci komputerowej, gdzie jeden albo sporo komputerów lub aplikacji wysyła żądania albo polecenia do serwera. Odpowiednikiem takich operacji jest przeglądanie stron WWW, kiedy przeglądarka wysyła do serwera stron WWW zapotrzebowania na konkretne strony. W architekturze klient-serwer działają również programy pocztowe, klienci FTP, telnet i tak dalej Także sieci LAN działają zazwyczaj w architekturze klient-serwer - mamy wówczas do czynienia z logowaniem się do serwera, wysyłaniem albo odbieraniem z niego plików czy drukowaniem na drukarce sieciowej. Por. sieciowy mechanizm operacyjny.

Czym jest klient-serwer znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kilobajt:
Porównanie Tys. bajtów klient-serwer co znaczy.
Krzyżówka Korekcja Błędów:
Dlaczego wykorzystywany do rekonstruowania danych utraconych z powodu uszkodzeń mechanicznych płyty kompaktowej, w który są wyposażone między innymi odtwarzacze CD i napędy CD-ROM. W czasie odtwarzania klient-serwer krzyżówka.
Co to jest Klient IRC:
Jak lepiej Program pozwalający na dostęp do oferowanej poprzez serwery w internecie usługi IRC. Popularnym klientem IRC jest program mIRC. Por. klient klient-serwer co to jest.
Słownik Karnacja:
Kiedy Zobacz skórka klient-serwer słownik.
  • Dodano:
  • Autor: