maszynowy co to jest
Kod Maszynowy definicja. Jak działa procesor komputera - bity danych (ciągi zer i jedynek). Kod.
Znaczenie maszynowy definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kod Maszynowy

Co to znaczy KOD MASZYNOWY: Język, który może zrozumieć procesor komputera - bity danych (ciągi zer i jedynek). Kod maszynowy powstaje w czasie kompilacji kodu źródłowego i jest zachowany w formie pliku, który może następnie zostać uruchomiony. Gdy tak się stanie, procesor komputera przeczyta zawartość tego pliku i wykona odpowiednie polecenia. Procesory różniące się architekturą posługują się innymi językami maszynowymi, które nie są ze sobą kompatybilne, czyli dla każdego z nich należy wykonać oddzielną kompilację programu.

Czym jest kod maszynowy znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy K Desktop Environment:
Definicja Zobacz KDE kod maszynowy.
Co znaczy Karta Pre-Paid:
Definicja posiadacz nie płaci abonamentu za telefon komórkowy. Wykupując odpowiednie kupony pre-paid, płaci się z góry za usługę i później można rozmawiać aż do wyczerpania opłaconego limitu. Kupując następne kod maszynowy.
Co znaczy Kaseta Chromowa:
Definicja magnetofonowa z taśmą o cienkiej, namagnesowanej warstwie cząsteczek metalowo-tlenkowo-chromowych. Kasety te charakteryzują się niezłą jakością odtwarzanego dźwięku i dosyć wysoką ceną. Bywa także kod maszynowy.
Co znaczy Kawiarnia Internetowa:
Definicja Również cybercafe. Wypełniona komputerami kawiarnia, gdzie - prócz wypicia kawy, można za stawką skorzystać z komputerów podłączonych do internetu kod maszynowy.
Co znaczy Kontroler:
Definicja komputerze, który dba o komunikację (zobacz transfer danych) pomiędzy urządzeniami znajdującymi się poza obrębem płyty głównej - dyskami twardymi, klawiaturą, drukarką i tak dalej Wszystkie kod maszynowy.
  • Dodano:
  • Autor: