źródłowy co to jest
Kod Źródłowy definicja. Jak działa język, gdzie pisane są programy. Czytając kod źródłowy.
Znaczenie źródłowy definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kod Źródłowy

Co to znaczy KOD ŹRÓDŁOWY: Zrozumiały dla programisty język, gdzie pisane są programy. Czytając kod źródłowy, programista może dociec (bez uruchamiania programu), do czego on służy i jak będzie działał. Kod źródłowy jest zwany również listingiem. Por. kod maszynowy, kompilacja.

Czym jest kod źródłowy znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kartridż:
Definicja zasobnika z substancją drukującą używanego w drukarkach atramentowych i laserowych. Kartridże do drukarek laserowych zawierają toner, do drukarek atramentowych zaś - szczególny atrament. W sytuacji kod źródłowy.
Co znaczy Kontrola Dostępu:
Definicja System kontrolowania dostępu użytkowników sieci komputerowej do określonych zasobów, takich jak pliki czy drukarki. Por. prawa dostępu kod źródłowy.
Co znaczy Kod Maszynowy:
Definicja zrozumieć procesor komputera - bity danych (ciągi zer i jedynek). Kod maszynowy powstaje w czasie kompilacji kodu źródłowego i jest zachowany w formie pliku, który może następnie zostać uruchomiony kod źródłowy.
Co znaczy Kilo-:
Definicja oznaczający tys.. W odniesieniu do wartości liczonych w systemie dziesiętnym (na przykład odległość, ciężar) kilo- to 103, a więc 1000. Dla wartości binarnych kilo- znaczy nieco więcej - to jest 210 kod źródłowy.
Co znaczy Kabel LPT:
Definicja Zobacz kabel równoległy kod źródłowy.
  • Dodano:
  • Autor: