kodowanie co to jest
Kodowanie definicja. Jak działa inną, zazwyczaj łatwiejszą dla danego urządzenia do przetworzenia i.
Znaczenie kodowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kodowanie

Co to znaczy KODOWANIE: Zamiana formy informacji na inną, zazwyczaj łatwiejszą dla danego urządzenia do przetworzenia i zapamiętania. Odpowiednikiem kodowania jest przypisanie literze alfabetu numeru z tablicy znaków. Kodowaniem jest również na przykład kompresja dźwięku do formatu MP3 czy zapis liczb dziesiętnych w systemie binarnym. Por. dekodowanie.

Czym jest kodowanie znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawisz Funkcyjny:
Definicja Zobacz F (klawisze funkcyjne kodowanie.
Co znaczy Książka Adresowa:
Definicja kontaktów. Książki adresowe są najczęściej elementem składowym programów pocztowych bądź schedulerów. Książkę adresową można zastosować do wysyłania poczty elektronicznej albo do korespondencji kodowanie.
Co znaczy Kamera Analogowa:
Definicja zapisująca obraz na taśmie magnetycznej w podobny sposób, jak robią to magnetowidy. Kamery analogowe działają między innymi w systemach VHS, Film 8 i Hi8. Porównanie analogowych standardów zapisu kodowanie.
Co znaczy Karta Wideo:
Definicja umożliwiająca przyłączenie do komputera zewnętrznych urządzeń wideo (takich jak kamera i magnetowid), a również zgranie z nich obrazu i zapisanie na twardym dysku w formie plików multimedialnych kodowanie.
Co znaczy Klawiatura Dodatkowa:
Definicja Blok klawiszy znajdujących się między klawiaturą kluczową a klawiaturą numeryczną. Dublują one funkcje innych klawiszy, na przykład Delete i Home kodowanie.
  • Dodano:
  • Autor: