kompatybilność co to jest
Kompatybilność definicja. Jak działa sobą dwóch maszyn - a więc wymiany danych, uruchamiania tych.
Znaczenie kompatybilność definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kompatybilność

Co to znaczy KOMPATYBILNOŚĆ: 1. Sposobność współpracy ze sobą dwóch maszyn - a więc wymiany danych, uruchamiania tych samych aplikacji, szeroko pojętego komunikowania się. Dwa różne pecety są ze sobą kompatybilne, można na nich uruchomić te same mechanizmy operacyjne i aplikacje. Jednak już pecet i Macintosh nie są ze sobą kompatybilne, raczej z racji na fakt, iż niekompatybilne są ich procesory (mają inną architekturę). Niekompatybilność można obejść, stosując emulatory. 2. Zakres, gdzie dane urządzenie stosuje się do pewnych standardów. Pecety są kompatybilne z IBM PC - mogą używać z tych samych programów, które działały na tamtym komputerze. Podobnie modemy są kompatybilne z Hayes - co znaczy, iż rozumieją zbiór poleceń zastosowanych w pierwszych modemach przedsiębiorstwa Hayes (tak zwany komendy AT).

Czym jest kompatybilność znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Koncentrator:
Definicja Zobacz hub kompatybilność.
Co znaczy Kolor CMY:
Definicja Zobacz CMY kompatybilność.
Co znaczy Kaseta Metalowa:
Definicja Namagnesowana warstwa tego typu taśmy złożona jest z cząsteczek czystego żelaza. Bywa także określana jako typ IEC-IV albo Type IV kompatybilność.
Co znaczy Kaseta Chromowa:
Definicja magnetofonowa z taśmą o cienkiej, namagnesowanej warstwie cząsteczek metalowo-tlenkowo-chromowych. Kasety te charakteryzują się niezłą jakością odtwarzanego dźwięku i dosyć wysoką ceną. Bywa także kompatybilność.
Co znaczy Kabel LPT:
Definicja Zobacz kabel równoległy kompatybilność.
  • Dodano:
  • Autor: