kompilacja co to jest
Kompilacja definicja. Jak działa napisanego w języku programowania (a więc tak zwany kodu.
Znaczenie kompilacja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kompilacja

Co to znaczy KOMPILACJA: Tłumaczenie programu napisanego w języku programowania (a więc tak zwany kodu źródłowego) na kod maszynowy. Por. kompilator, interpreter.

Czym jest kompilacja znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Katalog Domowy:
Definicja podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych kompilacja.
Co znaczy Komendy AT:
Definicja rozumie każdy modem i które po raz pierwszy zastosowała w swoich produktach przedsiębiorstwo Hayes. Dzięki nim można wydawać polecenia wykorzystywane do dzwonienia czy konfiguracji modemu. Na kompilacja.
Co znaczy Książka Adresowa:
Definicja kontaktów. Książki adresowe są najczęściej elementem składowym programów pocztowych bądź schedulerów. Książkę adresową można zastosować do wysyłania poczty elektronicznej albo do korespondencji kompilacja.
Co znaczy Kombinacja Klawiszy:
Definicja przyciśnięcie dwóch albo więcej klawiszy w celu wpisania odpowiedniego znaku, na przykład aby ujrzeć literę ą, należy wcisnąć kombinację Alt A. Kombinacji klawiszy używa się również w celu wywołania kompilacja.
Co znaczy Kaseta Chromowa:
Definicja magnetofonowa z taśmą o cienkiej, namagnesowanej warstwie cząsteczek metalowo-tlenkowo-chromowych. Kasety te charakteryzują się niezłą jakością odtwarzanego dźwięku i dosyć wysoką ceną. Bywa także kompilacja.
  • Dodano:
  • Autor: