bezstratna kompresja co to jest
Kompresja Bezstratna definicja. Jak działa rozkompresowany plik jest identyczny z jego oryginalną.
Znaczenie bezstratna kompresja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kompresja Bezstratna

Co to znaczy KOMPRESJA BEZSTRATNA: Rodzaj kompresji, po której rozkompresowany plik jest identyczny z jego oryginalną wersją (przed skompresowaniem). Nie występuje utrata żadnych informacji. Służąca najczęściej w czasie transmisji danych i kompresowaniu plików wykonywalnych.

Czym jest kompresja bezstratna znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Karta Graficzna:
Definicja która odpowiada w komputerze za obraz wyświetlany poprzez monitor. Karty graficzne różnią się szybkością pracy, wielkością pamięci RAM, wyświetlaną rozdzielczością obrazu, liczbą dostępnych kolorów kompresja bezstratna.
Co znaczy Koń Trojański:
Definicja komputerowego. Konie trojańskie ukryte są w normalnych programach. Po uruchomieniu zarażonego programu koń trojański uaktywnia się i wykonuje własne zadanie. Coraz częściej konie trojańskie zaszywają kompresja bezstratna.
Co znaczy Kontakt:
Definicja Pojedynczy wpis w książce adresowej. Por. rekord kompresja bezstratna.
Co znaczy Kamera Cyfrowa:
Definicja kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 kompresja bezstratna.
Co znaczy Kaseta Metalowa:
Definicja Namagnesowana warstwa tego typu taśmy złożona jest z cząsteczek czystego żelaza. Bywa także określana jako typ IEC-IV albo Type IV kompresja bezstratna.
  • Dodano:
  • Autor: