przenośny komputer co to jest
Komputer Przenośny definicja. Jak działa lekki, by można go bezproblemowo przenosić. Wszystkie jego.
Znaczenie przenośny komputer definicja.

Czy przydatne?

Definicja Komputer Przenośny

Co to znaczy KOMPUTER PRZENOŚNY: Komputer wystarczająco mały i lekki, by można go bezproblemowo przenosić. Wszystkie jego komponenty, włącznie z ekranem, znajdują się zazwyczaj w jednej obudowie, dzięki czemu można go bardzo szybko składać i rozkładać jak książkę. Przykłady komputerów przenośnych to: notebooki, palmtopy, laptopy i PDA.

Czym jest komputer przenośny znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Korespondencja Seryjna:
Definicja tekstu pozwalająca na powstanie wielu dokumentów o podobnej treści zaadresowanych do różnych osób. Odpowiednikiem korespondencji seryjnej jest poczta reklamowa wrzucana do skrzynek na listy komputer przenośny.
Co znaczy Karta Pamięci:
Definicja która powiększa liczba pamięci RAM w komputerze. 2. Moduł pamięci typu flash, zamknięty w niewielkich rozmiarów plastikowej obudowie. Pamięć typu flash opracowana została w 1980 r. poprzez firmę komputer przenośny.
Co znaczy Klawiatura Dodatkowa:
Definicja Blok klawiszy znajdujących się między klawiaturą kluczową a klawiaturą numeryczną. Dublują one funkcje innych klawiszy, na przykład Delete i Home komputer przenośny.
Co znaczy Klawisz Funkcyjny:
Definicja Zobacz F (klawisze funkcyjne komputer przenośny.
Co znaczy Kabel:
Definicja przewodów (przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu i ich wtyczek zależy, do czego możemy dany kabel zastosować. Wybrane urządzenia komputerowe (na przykład mysz komputer przenośny.
  • Dodano:
  • Autor: