sieciowy komputer co to jest
Komputer Sieciowy definicja. Jak działa liczbę urządzeń, lecz mimo to w pełni funkcjonalny. Do.
Znaczenie sieciowy komputer definicja.

Czy przydatne?

Definicja Komputer Sieciowy

Co to znaczy KOMPUTER SIECIOWY: Komputer wyposażony w min. liczbę urządzeń, lecz mimo to w pełni funkcjonalny. Do działania potrzebuje jednak sieci komputerowej i serwera, który będzie mu służył swoim dyskiem twardym i z którego będzie mógł uruchamiać aplikacje (a czasami również i mechanizm operacyjny). Komputer sieciowy w minimalnej konfiguracji musi być wyposażony w obudowę, płytę kluczową, procesor, pamięć RAM, klawiaturę, monitor, kartę graficzną i kartę sieciową. Komputery sieciowe są dlatego znacznie tańsze niż normalne komputery osobiste. Por. stacja bezdyskowa, terminal.

Czym jest komputer sieciowy znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Karta Sieciowa:
Definicja umożliwiająca podłączenie komputera do sieci komputerowej. Jest wyposażona w przynajmniej jedno gniazdo wykorzystywane do podłączenia lub kabla koncentrycznego, lub skrętki. Karty sieciowe rozróżnia komputer sieciowy.
Co znaczy Konto Pocztowe:
Definicja Fragment serwera pocztowego, gdzie przechowywane są e-maile użytkownika. Każde konto pocztowe ma swój niepowtarzalny adres e-mail komputer sieciowy.
Co znaczy Kabel RS-232:
Definicja Zobacz kabel szeregowy komputer sieciowy.
Co znaczy Kondensator:
Definicja wykorzystywany do magazynowania energii w formie ładunków elektrycznych. Kondensator złożona jest z dwóch płytek, z których jedna gromadzi ładunki dodatnie, a druga ujemne - płytki te są komputer sieciowy.
Co znaczy Klucz Publiczny:
Definicja Zobacz klucz prywatny komputer sieciowy.
  • Dodano:
  • Autor: