trojański co to jest
TROJAŃSKI KOŃ definicja. Jak działa Konie trojańskie ukryte są w normalnych programach. Po.
Znaczenie trojański definicja.

Czy przydatne?

Definicja KOŃ TROJAŃSKI

Co to znaczy KOŃ TROJAŃSKI: Rodzaj wirusa komputerowego. Konie trojańskie ukryte są w normalnych programach. Po uruchomieniu zarażonego programu koń trojański uaktywnia się i wykonuje własne zadanie. Coraz częściej konie trojańskie zaszywają się w systemie operacyjnym i przejmują nad nim kontrolę. Zazwyczaj poczynaniami konia trojańskiego kieruje człowiek znajdujący się w internecie - gdy komputer jest podłączony do internetu, jesteśmy narażeni na utratę danych, a nawet sformatowanie dysku twardego. Konie trojańskie najczęściej nie replikują się tak jak zwykłe wirusy. Nazwa koń trojański została zaczerpnięta z Iliady Homera - wojska greckie, nie mogąc zdobyć miasta Troja, ukryły żołnierzy w olbrzymim drewnianym koniu, a naiwni Trojanie wciągnęli konia w obręb murów swojego miasta, traktując go jako trofeum, znak sukcesu. Pod osłoną nocy greccy żołnierze opuścili kryjówkę i otworzyli bramy miasta dla czekającej armii greckiej. Na podobnej zasadzie wirus dostaje się do komputera. Por. spyware.

Czym jest koń trojański znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kaseta Metalowa:
Porównanie Namagnesowana warstwa tego typu taśmy złożona jest z cząsteczek czystego żelaza. Bywa także określana jako typ IEC-IV albo Type IV koń trojański co znaczy.
Krzyżówka Komendy AT:
Dlaczego rozumie każdy modem i które po raz pierwszy zastosowała w swoich produktach przedsiębiorstwo Hayes. Dzięki nim można wydawać polecenia wykorzystywane do dzwonienia czy konfiguracji modemu. Na koń trojański krzyżówka.
Co to jest Klawiatura Numeryczna:
Jak lepiej Znajdujący się po prawej stronie blok klawiszy przypominający nieco wyglądem kalkulator koń trojański co to jest.
Słownik Kalibracja:
Kiedy czułości urządzenia do konkretnego programu. Najczęściej kalibruje się dżojstiki, chociaż termin ten stosuje się również do drukarek atramentowych i skanerów. W sytuacji dżojstików mechanizm koń trojański słownik.
  • Dodano:
  • Autor: