kondensator co to jest
KONDENSATOR definicja. Jak działa wykorzystywany do magazynowania energii w formie ładunków.
Znaczenie kondensator definicja.

Czy przydatne?

Definicja KONDENSATOR

Co to znaczy KONDENSATOR: Układ elektroniczny wykorzystywany do magazynowania energii w formie ładunków elektrycznych. Kondensator złożona jest z dwóch płytek, z których jedna gromadzi ładunki dodatnie, a druga ujemne - płytki te są przedzielone dielektrykiem, dzięki czemu nie następuje przepływ ładunków elektrycznych między nimi. Pojemność kondensatora zależy od wielkości tych płytek i rodzaju użytego dielektryka i mierzy się ją zwykle w mikrofaradach (1 ľF = 10-6 F) i pikofaradach (1 pF = 10-12 F). Kondensatory są stosowane w procesorach, pamięciach DRAM i w wielu innych układach elektronicznych.

Czym jest kondensator znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kolor CMYK:
Definicja Zobacz CMYK kondensator co to jest.
Co znaczy Konfiguracja:
Definicja komponentów komputera. Pytani o konfigurację komputera powinniśmy wymienić: typ procesora, liczba pamięci RAM, typ posiadanych kart rozszerzeń, rozmiar dysku twardego, rodzaj monitora, przekątną jego kondensator definicja.
Co znaczy Komenda:
Definicja systemowi operacyjnemu poprzez użytkownika. By je wydać, należy znać język, w jakim porozumiewa się z użytkownikiem dany mechanizm operacyjny. Komendy wpisywane z klawiatury były powszechnie służące kondensator co znaczy.
Co znaczy Kursywa:
Definicja Styl czcionki, gdzie poszczególne litery są pochylone. Zwany również italikiem albo czcionką pochyloną kondensator słownik.
  • Dodano:
  • Autor: