konto co to jest
Konto definicja. Jak działa albo w systemach operacyjnych dla wielu użytkowników zapis o każdym.
Znaczenie konto definicja.

Czy przydatne?

Definicja Konto

Co to znaczy KONTO: 1. W sieciach komputerowych albo w systemach operacyjnych dla wielu użytkowników zapis o każdym autoryzowanym użytkowniku tworzony do celów identyfikacyjnych, administracyjnych i ze względów bezpieczeństwa. Konto umożliwia korzystanie z takiego mechanizmu. W zależności od rodzaju konta użytkownik może mieć różne prawa dostępu. 2. Konta są również zakładane w serwisach internetowych, co umożliwia identyfikowanie użytkowników korzystających z niektórych usług - na przykład darmowych skrzynek e-mail.

Czym jest konto znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kazaa:
Definicja peer-to-peer, używany poprzez internautów do wymiany plikami. Zaletą aplikacji to jest, iż umożliwia dostęp do bardzo dużej ilości danych. Wadę stanowi fakt, iż Kazaa zawiera liczne programy spyware konto.
Co znaczy Kopiowanie:
Definicja duplikatu konkretnej informacji w innym miejscu w dokumencie, w innym obszarze pamięci na dysku twardym lub na innym nośniku danych (np. skopiowanie z dysku twardego na dyskietkę magnetyczną konto.
Co znaczy Kabel Null-Modem:
Definicja przerobiony kabel szeregowy, który umożliwia połączenie dwóch komputerów, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie między nimi danych, czyli na przykład granie w gry komputerowe. Nazwa kabla wzięła się konto.
Co znaczy K Desktop Environment:
Definicja Zobacz KDE konto.
Co znaczy Kompilator:
Definicja zamienia kod źródłowy na kod maszynowy. Kompilator najpierw analizuje kod źródłowy, a dopiero potem wykonuje mechanizm translacji. Każdy język programowania używa własnego kompilatora. Gdyż jednak konto.
  • Dodano:
  • Autor: