kontroler co to jest
Kontroler definicja. Jak działa który dba o komunikację (zobacz transfer danych) pomiędzy.
Znaczenie kontroler definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kontroler

Co to znaczy KONTROLER: 1. Układ scalony w komputerze, który dba o komunikację (zobacz transfer danych) pomiędzy urządzeniami znajdującymi się poza obrębem płyty głównej - dyskami twardymi, klawiaturą, drukarką i tak dalej Wszystkie kontrolery konieczne do pracy są zamontowane na płycie głównej komputera. 2. Karta rozszerzeń umożliwiająca przyłączenie dodatkowych urządzeń. Najczęściej w sprzedaży spotyka się kontrolery SCSI i kontrolery RAID, które z racji na wysoką cenę nie są montowane na większości płyt głównych.

Czym jest kontroler znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawiatura Bezprzewodowa:
Definicja Klawiatura komunikująca się z komputerem bez pośrednictwa kabla - wykorzystując fale radiowe albo podczerwień kontroler.
Co znaczy Kaseta Żelazowa:
Definicja magnetofonowej, gdzie namagnetyzowana warstwa taśmy złożona jest z cząsteczek tlenków żelaza. To są kasety o najniższej cenie, lecz równocześnie o słabych parametrach (jakości nagranego dźwięku kontroler.
Co znaczy Kabel Null-Modem:
Definicja przerobiony kabel szeregowy, który umożliwia połączenie dwóch komputerów, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie między nimi danych, czyli na przykład granie w gry komputerowe. Nazwa kabla wzięła się kontroler.
Co znaczy Komputer Osobisty:
Definicja niewielkiej mocy obliczeniowej, przeznaczony dla pojedynczego użytkownika. Przed powstaniem komputerów osobistych projektowano jedynie komputery dla dużych przedsiębiorstw, które przyłączały do kontroler.
Co znaczy Klawisz:
Definicja plastikowych przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający jego przyciśnięcie (co jest równoznaczne z przesłaniem komputerowi informacji), a po zwolnieniu nacisku powrót do kontroler.
  • Dodano:
  • Autor: