zapasowa kopia co to jest
Kopia Zapasowa definicja. Jak działa pojedynczego pliku, programu czy także całego dysku twardego.
Znaczenie zapasowa kopia definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kopia Zapasowa

Co to znaczy KOPIA ZAPASOWA: Duplikat zawartości pojedynczego pliku, programu czy także całego dysku twardego stworzony na potrzeby archiwizacji danych albo ze względów bezpieczeństwa, na wypadek gdyby oryginał uległ uszkodzeniu bądź całkowitemu zniszczeniu. Wybrane programy w czasie pracy same tworzą kopie zapasowe modyfikowanych poprzez użytkownika dokumentów (por. automatyczne zapisywanie). Regularne tworzenie kopii zapasowych najważniejszych danych to jedna z zasad komputerowego bhp. Kopia zapasowa jest również popularnie nazywana backupem.

Czym jest kopia zapasowa znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kompresja:
Definicja miejsca, które zajmują dane komputerowe. Istnieje sporo metod kompresji - najprostsze wyszukują w plikach powtarzające się ciągi cyfr. Pierwszy ciąg jest zapisywany bez zmian, z kolei następne jego kopia zapasowa.
Co znaczy Kabel:
Definicja przewodów (przewodników prądu) otoczonych izolatorem. Od liczby przewodów w kablu i ich wtyczek zależy, do czego możemy dany kabel zastosować. Wybrane urządzenia komputerowe (na przykład mysz kopia zapasowa.
Co znaczy Korespondencja Seryjna:
Definicja tekstu pozwalająca na powstanie wielu dokumentów o podobnej treści zaadresowanych do różnych osób. Odpowiednikiem korespondencji seryjnej jest poczta reklamowa wrzucana do skrzynek na listy kopia zapasowa.
Co znaczy Kabel IDE:
Definicja wykorzystywany do łączenia dysków twardych i napędów optycznych z kontrolerem na płycie głównej. Kabel IDE może się różnić fizyczną budową w zależności od tego, czy łączy urządzenia wykonane w kopia zapasowa.
Co znaczy Klawisz Funkcyjny:
Definicja Zobacz F (klawisze funkcyjne kopia zapasowa.
  • Dodano:
  • Autor: