kopiowanie co to jest
Kopiowanie definicja. Jak działa konkretnej informacji w innym miejscu w dokumencie, w innym.
Znaczenie kopiowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kopiowanie

Co to znaczy KOPIOWANIE: Mechanizm tworzenia duplikatu konkretnej informacji w innym miejscu w dokumencie, w innym obszarze pamięci na dysku twardym lub na innym nośniku danych (np. skopiowanie z dysku twardego na dyskietkę magnetyczną). Operacja kopiowania może być przeprowadzana zarówno na fragmentach tekstu, jak i na informacjach graficznych ((np. zdjęciach) czy dźwiękowych, a również na plikach i folderach. skopiowanie może odbywać się bezpośrednio do nowego obszaru - do tego celu w Windows i Mac OS najczęściej stosuje się w tym wypadku technikę drag and drop. W takich systemach operacyjnych możliwe jest również kopiowanie informacji do schowka, a następnie wklejenie jej w odpowiednie miejsce (w późniejszym, dogodnym dla użytkownika czasie - o ile zawartość schowka nie zostanie wyczyszczona).

Czym jest kopiowanie znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kombinacja Klawiszy:
Definicja przyciśnięcie dwóch albo więcej klawiszy w celu wpisania odpowiedniego znaku, na przykład aby ujrzeć literę ą, należy wcisnąć kombinację Alt A. Kombinacji klawiszy używa się również w celu wywołania kopiowanie.
Co znaczy Kaseta Metalowa:
Definicja Namagnesowana warstwa tego typu taśmy złożona jest z cząsteczek czystego żelaza. Bywa także określana jako typ IEC-IV albo Type IV kopiowanie.
Co znaczy Kb/S:
Definicja Kilobit na sekundę. Zobacz bps kopiowanie.
Co znaczy Katalog Domowy:
Definicja podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych kopiowanie.
Co znaczy Komenda:
Definicja systemowi operacyjnemu poprzez użytkownika. By je wydać, należy znać język, w jakim porozumiewa się z użytkownikiem dany mechanizm operacyjny. Komendy wpisywane z klawiatury były powszechnie służące kopiowanie.
  • Dodano:
  • Autor: