błędów korekcja co to jest
Korekcja Błędów definicja. Jak działa rekonstruowania danych utraconych z powodu uszkodzeń.
Znaczenie błędów korekcja definicja.

Czy przydatne?

Definicja Korekcja Błędów

Co to znaczy KOREKCJA BŁĘDÓW: System wykorzystywany do rekonstruowania danych utraconych z powodu uszkodzeń mechanicznych płyty kompaktowej, w który są wyposażone między innymi odtwarzacze CD i napędy CD-ROM. W czasie odtwarzania urządzenie zastępuje brakujące dane informacjami obliczonymi z sum kontrolnych zapisanych na krążku. W sytuacji odczytu kompaktów z muzyką brakujące dane mogą być zastępowane poprzez uśrednione wartości z sąsiednich pitów. Korekcja błędów umożliwia prawidłowe odtwarzanie danych z płyt DVD i CD, nawet gdy są one nieco porysowane albo zabrudzone (oczywiście, gdy liczba błędów będzie zbyt spora, zrekonstruowanie danych nie będzie możliwe). Por. BLER, detekcja błędów.

Czym jest korekcja błędów znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kamera Cyfrowa:
Definicja kamery, która zapisuje obraz i dźwięk w sposób cyfrowy na kasecie wideo. Urządzenia korzystające z tej technologii to np. kamery DV (zapisujące obraz i dźwięk na kasetach Mini DV) i kamery Digital 8 korekcja błędów.
Co znaczy Kabel Drukarkowy:
Definicja Zobacz kabel równoległy korekcja błędów.
Co znaczy Karta SIM:
Definicja wbudowanym mikroprocesorem. Znajduje się na niej numer telefonu abonenta i dane konieczne do identyfikacji aparatu telefonicznego w sieci. Karta SIM może zawierać również pewien zapas pamięci korekcja błędów.
Co znaczy Klawiatura Maszynistki:
Definicja Zobacz QWERTZ korekcja błędów.
Co znaczy KHz:
Definicja Kiloherc - tys. herców korekcja błędów.
  • Dodano:
  • Autor: