kraker co to jest
Kraker definicja. Jak działa złamanie zabezpieczeń sieci komputerowych i uzyskanie w ten sposób.
Znaczenie kraker definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kraker

Co to znaczy KRAKER: 1. Osoba, której celem jest złamanie zabezpieczeń sieci komputerowych i uzyskanie w ten sposób poufnych informacji. Kraker regularnie zaciera po sobie ślady, kasując dane albo niszcząc mechanizmy operacyjne, do których się włamał. 2. Osoba łamiąca zabezpieczenia przed kopiowaniem w oprogramowaniu, czego efektem są zazwyczaj pliki nazywane crackami. Termin stworzony poprzez środowisko hakerów ok. 1985 r. w odpowiedzi na błędne użycie terminu haker. Por. pirat.

Czym jest kraker znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Konsola:
Definicja 1. Zobacz terminal. 2. Program wykorzystywany do wydawania komend tekstowych, na przykład w Windows albo w Linuksie kraker.
Co znaczy Klawiatura Programisty:
Definicja Zobacz QWERTY kraker.
Co znaczy Krytyczny Wyjątek:
Definicja mechanizmu operacyjnego albo uruchomionej w nim aplikacji. Gdy wystąpi, nie ma praktycznie jakichkolwiek szans na odzyskanie danych znajdujących się w pamięci RAM komputera. Windows zawiadamia o kraker.
Co znaczy Konto:
Definicja komputerowych albo w systemach operacyjnych dla wielu użytkowników zapis o każdym autoryzowanym użytkowniku tworzony do celów identyfikacyjnych, administracyjnych i ze względów bezpieczeństwa. Konto kraker.
Co znaczy Kontakt:
Definicja Pojedynczy wpis w książce adresowej. Por. rekord kraker.
  • Dodano:
  • Autor: