krążek co to jest
Krążek definicja. Jak działa Zobacz CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD. Słownik Krążek co to znaczy.
Znaczenie krążek definicja.

Czy przydatne?

Definicja Krążek

Co to znaczy KRĄŻEK: Zobacz CD, CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD.

Czym jest krążek znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Karta Chipowa:
Definicja wbudowanym mikroprocesorem. Może być stosowana na przykład jako elektroniczny identyfikator. Aktualnie karty chipowe są już powszechnie służące, na przykład jako karty telefoniczne albo bilety krążek.
Co znaczy Kamera Analogowa:
Definicja zapisująca obraz na taśmie magnetycznej w podobny sposób, jak robią to magnetowidy. Kamery analogowe działają między innymi w systemach VHS, Film 8 i Hi8. Porównanie analogowych standardów zapisu krążek.
Co znaczy Krytyczny Wyjątek:
Definicja mechanizmu operacyjnego albo uruchomionej w nim aplikacji. Gdy wystąpi, nie ma praktycznie jakichkolwiek szans na odzyskanie danych znajdujących się w pamięci RAM komputera. Windows zawiadamia o krążek.
Co znaczy Kineskop:
Definicja i telewizora odpowiedzialny za wyświetlenie obrazu. Siedząc przed monitorem, patrzymy na ekran, który jest częścią lampy kineskopowej. Ekran pokryty jest od wewnątrz specjalnym materiałem krążek.
Co znaczy Klucz Sprzętowy:
Definicja podłączane zazwyczaj do portu USB komputera. Ono jest dostarczane z kosztownym oprogramowaniem, na przykład programami CAD i DTP. Program zabezpieczony kluczem sprzętowym nie uruchomi się bez niego krążek.
  • Dodano:
  • Autor: