kreator co to jest
Kreator definicja. Jak działa konfiguracji albo pomagający używać z głównego programu. Kreator ma.
Znaczenie kreator definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kreator

Co to znaczy KREATOR: Program ułatwiający mechanizm konfiguracji albo pomagający używać z głównego programu. Kreator ma charakterystyczny wygląd - prezentuje następne okna z pytaniami i polami do wypełnienia, między którymi użytkownik przemieszcza się, używając przycisków Dalej i Wstecz. Zamiast kreatora spotyka się w zastosowaniu jego angielski pierwowzór, wyraz wizard - oznaczający czarodzieja.

Czym jest kreator znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kamera Analogowa:
Definicja zapisująca obraz na taśmie magnetycznej w podobny sposób, jak robią to magnetowidy. Kamery analogowe działają między innymi w systemach VHS, Film 8 i Hi8. Porównanie analogowych standardów zapisu kreator.
Co znaczy Kontroler:
Definicja komputerze, który dba o komunikację (zobacz transfer danych) pomiędzy urządzeniami znajdującymi się poza obrębem płyty głównej - dyskami twardymi, klawiaturą, drukarką i tak dalej Wszystkie kreator.
Co znaczy Kanał D:
Definicja transmisji danych przy zastosowaniu ISDN, o przepustowości 16 000 albo 64 000 bps. Służy do przekazywania informacji dodatkowych, takich jak nadchodzące połączenia czy wiadomości kontrolne. Z kreator.
Co znaczy Kontrolka:
Definicja Moduł oprogramowania w formie pojedynczego pliku dołączany do aplikacji bądź rozszerzający jej możliwości. Por. VBX, OCX, Active-X kreator.
Co znaczy Klucz Publiczny:
Definicja Zobacz klucz prywatny kreator.
  • Dodano:
  • Autor: