czcionki krój co to jest
Krój Czcionki definicja. Jak działa znaków szczególnych), grubości linii i rodzaj zakrzywień, a.
Znaczenie czcionki krój definicja.

Czy przydatne?

Definicja Krój Czcionki

Co to znaczy KRÓJ CZCIONKI: Kształt znaków (liter, cyfr, znaków szczególnych), grubości linii i rodzaj zakrzywień, a również szeryfów, nazywamy krojem czcionki. Każdy krój czcionki ma własną nazwę, na przykład Courier czy Times New Roman.

Czym jest krój czcionki znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Katalog Domowy:
Definicja podkatalog zawierający pliki jednego z użytkowników mechanizmu. W sytuacji administratora mechanizmu to jest katalog root (w Linuksie) albo Administrator (w Windows XP), w sytuacji zaś pozostałych krój czcionki.
Co znaczy Kamera Internetowa:
Definicja podłączana do komputera, wykorzystywana w założeniach do przesyłania obrazu bezpośrednio do sieci internet. Z pomocą takiego urządzenia można również wykonywać cyfrowe zdjęcia i nagrywać filmy krój czcionki.
Co znaczy Konsola Do Gier:
Definicja elektroniczne przeznaczone do grania w gry komputerowe. Zazwyczaj niewielkich rozmiarów pudełko wyposażone w napęd CD-ROM albo napęd DVD-ROM, do którego podłącza się urządzenie sterujące - jeden albo krój czcionki.
Co znaczy Kanał D:
Definicja transmisji danych przy zastosowaniu ISDN, o przepustowości 16 000 albo 64 000 bps. Służy do przekazywania informacji dodatkowych, takich jak nadchodzące połączenia czy wiadomości kontrolne. Z krój czcionki.
Co znaczy Klawiatura Programisty:
Definicja Zobacz QWERTY krój czcionki.
  • Dodano:
  • Autor: