adresowa książka co to jest
ADRESOWA KSIĄŻKA definicja. Jak działa Książki adresowe są najczęściej elementem składowym.
Znaczenie adresowa książka definicja.

Czy przydatne?

Definicja KSIĄŻKA ADRESOWA

Co to znaczy KSIĄŻKA ADRESOWA: Elektroniczny lista kontaktów. Książki adresowe są najczęściej elementem składowym programów pocztowych bądź schedulerów. Książkę adresową można zastosować do wysyłania poczty elektronicznej albo do korespondencji seryjnej.

Czym jest książka adresowa znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Kwerenda:
Definicja Filtr umożliwiający wybranie z bazy danych wyłącznie potrzebnych danych wg zadanego klucza. Z angielskiego: query - dopytywać książka adresowa co to jest.
Co znaczy Krytyczny Wyjątek:
Definicja mechanizmu operacyjnego albo uruchomionej w nim aplikacji. Gdy wystąpi, nie ma praktycznie jakichkolwiek szans na odzyskanie danych znajdujących się w pamięci RAM komputera. Windows zawiadamia o książka adresowa definicja.
Co znaczy Klient FTP:
Definicja Program, który umożliwia przeglądanie zawartości serwera FTP i ściąganie i wysyłanie do niego plików książka adresowa co znaczy.
Co znaczy Klaster:
Definicja podzielony jest na niewielkie fragmenty, zwane jednostkami alokacji albo klastrami. Gdyż jednostka alokacji jest wartością logiczną, a nie fizyczną (nie znajduje się ona fizycznie na dysku), jej książka adresowa słownik.
  • Dodano:
  • Autor: