kursywa co to jest
Kursywa definicja. Jak działa poszczególne litery są pochylone. Zwany również italikiem albo.
Znaczenie kursywa definicja.

Czy przydatne?

Definicja Kursywa

Co to znaczy KURSYWA: Styl czcionki, gdzie poszczególne litery są pochylone. Zwany również italikiem albo czcionką pochyloną.

Czym jest kursywa znaczenie w Definicje komputer K .

Co znaczy Klawisz:
Definicja plastikowych przedmiotów klawiatury wyposażony w sprężynowy system umożliwiający jego przyciśnięcie (co jest równoznaczne z przesłaniem komputerowi informacji), a po zwolnieniu nacisku powrót do kursywa.
Co znaczy Krzywe Beziera:
Definicja stosowany w grafice typ krzywych - ścieżek zdefiniowanych poprzez położenie czterech punktów - dwóch końców zwanych węzłami i tak zwany punktów kontrolnych opisujących kąt nachylenia. Nazwa pochodzi kursywa.
Co znaczy Kino Domowe:
Definicja możliwości techniczne i atmosferę, które tworzą nowoczesne mechanizmy odtwarzania dźwięku i obrazu, dotychczas służące wyłącznie w salach kinowych. Dzięki technologii DVD i systemom nagłaśniającym kursywa.
Co znaczy Kaseta Metalowa:
Definicja Namagnesowana warstwa tego typu taśmy złożona jest z cząsteczek czystego żelaza. Bywa także określana jako typ IEC-IV albo Type IV kursywa.
Co znaczy Kaseta Żelazowa:
Definicja magnetofonowej, gdzie namagnetyzowana warstwa taśmy złożona jest z cząsteczek tlenków żelaza. To są kasety o najniższej cenie, lecz równocześnie o słabych parametrach (jakości nagranego dźwięku kursywa.
  • Dodano:
  • Autor: