dysków mapowanie co to jest
Mapowanie Dysków definicja. Jak działa przypisanie litery dysku do określonego katalogu.
Znaczenie dysków mapowanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Mapowanie Dysków

Co to znaczy MAPOWANIE DYSKÓW: W sieciach komputerowych przypisanie litery dysku do określonego katalogu istniejącego na innym komputerze w sieci, zazwyczaj na serwerze. Mapowanie ułatwia przeglądanie zasobów sieciowych, bo nie trzeba wpisywać długich ścieżek sieciowych - wystarczy odpowiednia litera napędu, który został uprzednio zmapowany. Na przykład zamiast ręcznie otwierać katalog \mojserwermojudzial można zmapować go jako dysk Z: i otwierać pojedynczym kliknięciem myszy na jego ikonę.

Czym jest mapowanie dysków znaczenie w Definicje komputer M .

Co znaczy Matryca CCD:
Definicja Zobacz CCD mapowanie dysków.
Co znaczy Mono:
Definicja jednym kanale. Urządzenia monofoniczne można rozpoznać zwykle po tym, iż mają tylko jeden głośnik. Gdy urządzenie stereofoniczne odtwarza dźwięk mono, to z obu jego głośników słyszymy dokładnie taki mapowanie dysków.
Co znaczy Mikroprocesor:
Definicja Zobacz procesor mapowanie dysków.
Co znaczy MPEG-2:
Definicja obrazów wideo i dźwięku pozwalający zapisać 60 klatek filmu z rozdzielczością 720 na 480 albo 1280 na 720 w każdej sekundzie filmu, i dźwięk z jakością CD. Służący w telewizji cyfrowej, a również do mapowanie dysków.
Co znaczy Modem:
Definicja przetwarza cyfrowe dane na postać analogową po to, by można je było przesłać do innego modemu z użyciem standardowej linii telefonicznej. Modem może również zmieniać fale analogowe z powrotem na mapowanie dysków.
  • Dodano:
  • Autor: