migawka co to jest
Migawka definicja. Jak działa są zaopatrzone w specjalną kurtynę - migawkę, która odsłania.
Znaczenie migawka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Migawka

Co to znaczy MIGAWKA: Aparat fotograficzny i kamera są zaopatrzone w specjalną kurtynę - migawkę, która odsłania przedmiot światłoczuły (kliszę w aparacie) tylko na ułamek sekundy. W ten sposób kamera dozuje liczba światła, naświetlającego video. Por. czas naświetlania.

Czym jest migawka znaczenie w Definicje komputer M .

Co znaczy Megaherc:
Definicja Mln herców migawka.
Co znaczy MIME:
Definicja SMTP, dzięki którego wysyłane są załączniki w poczcie elektronicznej. Dzięki MIME prócz tekstu do informacje e-mail można dołączać pliki z grafiką, dźwiękiem, animacjami, programy wykonywalne i tym migawka.
Co znaczy MPEG-1:
Definicja obrazów wideo i dźwięku pozwalający zapisać 30 klatek filmu z rozdzielczością obrazu 352 na 240 w każdej sekundzie filmu. Video taki można odtwarzać w napędzie CD-ROM x2 (tzn. działającym z migawka.
Co znaczy MPEG-3:
Definicja Standard kompresji obrazu i dźwięku opracowany na potrzeby telewizji cyfrowej. Okazało się jednak, że ta z powodzeniem może wykorzystywać MPEG-2, tak więc MPEG-3 nie jest praktycznie służący migawka.
Co znaczy Mysz Optyczna:
Definicja gdzie wiadomości o przesuwaniu urządzenia poprzez użytkownika nie są przenoszone dzięki kulki, ale układu optycznego analizującego obraz powierzchni, po której przesuwana jest mysz. Mysz optyczna nie migawka.
  • Dodano:
  • Autor: