milekunda co to jest
Milisekunda definicja. Jak działa milisekundach mierzy się na przykład czas dostępu do informacji.
Znaczenie milekunda definicja.

Czy przydatne?

Definicja Milisekunda

Co to znaczy MILISEKUNDA: Tysięczna część sekundy. W milisekundach mierzy się na przykład czas dostępu do informacji przechowywanych na dyskach twardych.

Czym jest milisekunda znaczenie w Definicje komputer M .

Co znaczy MCA:
Definicja danych i gniazd rozszerzeń w komputerach PS/2. Został po raz pierwszy zastosowany w 1987 r., lecz nigdy nie zyskał akceptacji rynku. Z angielskiego: Micro Channel Architecture - architektura milisekunda.
Co znaczy Medium:
Definicja transmisji danych, a więc typ nośnika, po którym są one przesyłane. Medium może być zwykłym kablem, światłowodem, a nawet powietrzem (dla transmisji w podczerwieni). 2. Medium przechowywania danych milisekunda.
Co znaczy Magnetowid Cyfrowy:
Definicja rejestruje sygnał w formie cyfrowej. Najpopularniejszym nośnikiem cyfrowych magnetowidów jest kaseta w standardzie DVCAM. Magnetowidy cyfrowe najczęściej używane są w profesjonalnych zastosowaniach z milisekunda.
Co znaczy Morgan:
Definicja poprzedniej generacji procesora Duron. W tej wersji występują wszystkie Durony z zegarem od 1 GHz do 1,3 GHz. Najważniejszą zmianą jest dodanie nowych instrukcji multimedialnych SSE, identycznych, w milisekunda.
Co znaczy Menedżer Urządzeń:
Definicja w Windows, pokazujące zainstalowane w komputerze urządzenia, a również ewentualne problemy powiązane z nimi (na przykład konflikty). Pozwala zmieniać ustawienia urządzeń, między innymi ich milisekunda.
  • Dodano:
  • Autor: