nagłówek co to jest
Nagłówek definicja. Jak działa pojawia się na początku każdej strony w zaawansowanym edytorze.
Znaczenie nagłówek definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nagłówek

Co to znaczy NAGŁÓWEK: 1. Część tekstu, która pojawia się na początku każdej strony w zaawansowanym edytorze tekstu. Może zawierać na przykład tytuły rozdziałów, numery stron czy logo graficzne. Por. stopka. 2. Część listu elektronicznego poprzedzająca faktyczną jego treść. W skład nagłówka e-maila wchodzą między innymi: adres nadawcy, tytuł listu i data i czas jego nadania.

Czym jest nagłówek znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Numer Seryjny:
Definicja Zobacz serial nagłówek.
Co znaczy Netykieta:
Definicja obowiązujących w kontaktach w internecie - dotyczy to zarówno poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych, jak i innych aspektów cyberprzestrzeni (na przykład zasad publikacji stron WWW nagłówek.
Co znaczy Nazwa Domenowa:
Definicja internetowy ma przypisany unikalny adres IP, na przykład 195.205.41.42, dzięki któremu jest jednoznacznie identyfikowany w sieci. Człowiekowi jednak byłoby bardzo trudno zapamiętać tego typu adresy nagłówek.
Co znaczy NLX:
Definicja konstrukcji obudów i płyt głównych komputerów wprowadzony na rynek poprzez firmę Intel w 1998 r. Specyfikacja ta powstała po to, by ułatwić montaż i demontaż urządzeń w pecetach (na przykład dyski nagłówek.
Co znaczy Notebook:
Definicja poręczny komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski wyświetlacz ciekłokrystaliczny i klawiaturę, która ma jednak mniejsze rozmiary niż klawiatury w normalnych komputerach osobistych nagłówek.
  • Dodano:
  • Autor: