pakietowe nagrywanie co to jest
Nagrywanie Pakietowe definicja. Jak działa CD-RW opierający na zapisie małych porcji danych zwanych.
Znaczenie pakietowe nagrywanie definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nagrywanie Pakietowe

Co to znaczy NAGRYWANIE PAKIETOWE: Tryb nagrywania dysków CD-R i CD-RW opierający na zapisie małych porcji danych zwanych pakietami. Wadą nagrywania pakietowego jest konieczność wstępnego sformatowania płyty, co minimalizuje jej pojemność prawie o 15 proc.. Zalety z kolei to sposobność wielokrotnego dogrywania danych (ponad 99 razy) i zastosowanie do nagrywania menedżera plików, na przykład Eksploratora Windows (wymaga to jednak doinstalowania specjalnego oprogramowania, dołączanego zazwyczaj do programu do nagrywania płyt). Nagrywanie pakietowe charakteryzuje się mniejszym stratami pojemności płyty przy dogrywaniu następnych pakietów niż przy wypalaniu następnych sesji (por. MultiSession), jednak z racji na stratę pojemności w czasie formatowania płyty, ma to znaczenie dopiero po wielokrotnym nagraniu danych.

Czym jest nagrywanie pakietowe znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Notebook:
Definicja poręczny komputer przenośny. Notebook po otworzeniu ujawnia płaski wyświetlacz ciekłokrystaliczny i klawiaturę, która ma jednak mniejsze rozmiary niż klawiatury w normalnych komputerach osobistych nagrywanie pakietowe.
Co znaczy Napęd Magnetooptyczny:
Definicja do odczytu informacji używa się lasera, a do zapisu zarówno lasera, jak i standardowej głowicy magnetycznej (podobnej do tych używanych w napędach dyskietek). W czasie zapisu danych laser najpierw nagrywanie pakietowe.
Co znaczy Nagłówek:
Definicja która pojawia się na początku każdej strony w zaawansowanym edytorze tekstu. Może zawierać na przykład tytuły rozdziałów, numery stron czy logo graficzne. Por. stopka. 2. Część listu elektronicznego nagrywanie pakietowe.
Co znaczy Netscape:
Definicja Przedsiębiorstwo produkująca oprogramowanie. Podbiła rynek własną przeglądarką stron WWW o nazwie Navigator w początkach popularności internetu. Gdyż największy konkurent Netscape nagrywanie pakietowe.
Co znaczy Ni-Cd:
Definicja Zobacz akumulator niklowo-kadmowy nagrywanie pakietowe.
  • Dodano:
  • Autor: