nagrywarka co to jest
Nagrywarka Hi-Fi definicja. Jak działa zwykłego odtwarzacza CD umożliwiające dodatkowo nagrywanie.
Znaczenie nagrywarka definicja.

Czy przydatne?

Definicja Nagrywarka Hi-Fi

Co to znaczy NAGRYWARKA HI-FI: Urządzenie podobne do zwykłego odtwarzacza CD umożliwiające dodatkowo nagrywanie płyt CD z muzyką. Nagrywarki te wyposażone są w ograniczający możliwości tworzenia wielu kopii mechanizm SCMS. Nagrywarki hi-fi nie nagrywają na komputerowych płytach CD-R, wymagają droższych od nich płyt audio CD-R albo jeszcze bardziej kosztownych płyt CD-RW.

Czym jest nagrywarka hi-fi znaczenie w Definicje komputer N .

Co znaczy Netykieta:
Definicja obowiązujących w kontaktach w internecie - dotyczy to zarówno poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych, jak i innych aspektów cyberprzestrzeni (na przykład zasad publikacji stron WWW nagrywarka hi-fi.
Co znaczy Napęd:
Definicja Definicja to określa urządzenie elektromechaniczne, gdzie umieszcza się nośniki danych, na przykład dyskietki magnetyczne (napędy dyskietek), płyty CD-ROM (napęd CD-ROM), płyty DVD-ROM (napęd DVD-ROM nagrywarka hi-fi.
Co znaczy NetDDE:
Definicja standardu DDE na komputery pracujące w sieci. By można było z niego używać, oba komputery muszą mieć uaktywnione oprogramowanie sterujące NetDDE (na przykład w Windows 95 nie ono jest standardowo nagrywarka hi-fi.
Co znaczy Nośnik Optyczny:
Definicja danych, gdzie wiadomość jest zapisywana w zagłębieniach zwanych pitami, a odczyt jest przeprowadzany przy zastosowaniu lasera. Czytnik, gdzie umieszcza się nośnik optyczny, potrafi rozróżnić miejsca nagrywarka hi-fi.
Co znaczy Nośnik Magnetyczny:
Definicja danych, gdzie wiadomość jest zapisywana dzięki użyciu zjawiska magnetycznego. W sytuacji komputerów czytnik, gdzie umieszcza się jakiś nośnik magnetyczny, potrafi odróżnić obszary namagnesowane i nagrywarka hi-fi.
  • Dodano:
  • Autor: